Nowe grzejniki Vasco w naszej ofercie

Grzejniki Flat-V-Line oraz Flat-P-Line zostały dodane do naszej oferty handlowej - są to nowości, które belgijska firma dopiero co wprowadziła do obiegu. Mówiąc ogólnie o tych modelach, są to wariacje na temat dobrze znanego grzejnika Flatline.

Elementem wspólnym są płaskie fronty, które dodają charakteru warstwie wizualnej. Minimalizm to jedna z cech, która od lat towarzyszy Vasco podczas projektowania nowych kaloryferów i nie inaczej jest w tym wypadku. Standardowo dostarczane są w kolorze białym S600 (czyli RAL 9016 + drobna struktura), ale mogą być pomalowane na kolor specjalny z palety Metallic Grey. Flat-V-Line dostaniemy w wersji T21s (dwie płyty, jeden konwektor) oraz T22 (dwie płyty, dwa konwektory), natomiast Flat-P-Line również ma T22, ale za to ma też T33 (trzy płyty i trzy konewktory).

Flat-P-Line - grzejnik dekoracyjny
Flat-P-Line - grzejnik dekoracyjny

 

Firma Vasco udziela na swoje produkty dziesięć lat gwarancji. Grzejniki mogą pochwalić się dużą maksymalną temperaturą pracy - wynosi ona 120 stopni Celsjusza! Ciśnienie robocze w obu wypadkach sięga 6 barów. Dodatkowo Flat-P-Line występuje w wersji naściennej oraz wolnostojącej. Gorąco zachęcamy do sprawdzenia tych produktów, bo jak dobrze wiemy, Vasco stawia przede wszystkim na jakość.

Grzejnik Flat-V-Line
Grzejnik Flat-V-Line

Wyślij wiadomość

captcha

© Grzejniki VASCO 2014 - 2019