Flatline

Flatline seria to eleganckich grzejników pokojowych marki Vasco. Cechą wyróżniającą ten model na tle innych grzejników pokojowych jest zastosowanie płaskiej czołowej płyty grzewczej zamiast często spotykanych żebrowanych powierzchni. Rozwiązanie takie sprawia że Flatline staje się grzejnikiem dekoracyjnym a nie klasycznym pokojowym grzejnikiem płytowym.

Grzejniki Flatline standardowo produkowane są w kolorze białym S600 (kolor RAL 9016 o drobnej strukturze), ale dostępne są również w kolorach z palety kolorów metalicznych Vasco. Możliwość wykonania grzejników płytowych w kolorze specjalnym sprawia, że mogą one zyskać zastosowanie w wielu wnętrzach o nowoczesnym charakterze w których stanie się atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza.

Grzejniki produkowane są ze standardowym zestawem przyłączy umożliwiającym podłączenie ich do instalacji w jeden z wybranych przez klienta sposobów. Do dyspozycji mamy przyłącze: boczne (lewe lub prawe), krzyżowe i dolne o rozstawie 50 mm w osiach (środkowe lub prawe).

Dla przyłącza MM (50 mm) wbudowana wkładka zaworowa znajduje się po prawej stronie grzejnika a zasilanie powinno znajdować się po lewej stronie. Wkładka zaworowa jest zamontowana w grzejniku w wersji podstawowej, w przypadku podłączenia bocznego lub krzyżowego wkładkę należy zdemontować.

Grzejniki Flatline produkowane są w różnych typach:

  • Flatline (poziomy) TYP 21s – dwie płyty grzewcze i jeden konwektor (radiator)
  • Flatline (poziomy) TYP 22 – dwie płyty grzewcze i dwa konwektory (radiatory)
  • Flatline (poziomy) TYP 33 – trzy płyty grzewcze i trzy konwektory (radiatory)
  • Flat-V-Line (pionowy) TYP 21s  - dwie płyty grzewcze i jeden konwektor (radiator)
  • Flat-V-Line (pionowy) TYP 22 - dwie płyty grzewcze i dwa konwektory (radiatory)
  • Flat-P-Line (niski, poziomy) TYP 22 - dwie płyty grzewcze i dwa konwektory (radiatory)
  • Flat-P-Line (niski, poziomy) TYP 33 - trzy płyty grzewcze i trzy konwektory (radiatory)

Wyślij wiadomość

captcha

© Grzejniki VASCO 2014 - 2019