Sterowniki do elektrycznych grzejników Vasco

Grzejnik elektryczny od Vasco posiada grzałkę w zestawie i jest zalany specjalnym płynem, który umożliwia poprawną pracę kaloryfera. Aby wszystko działało jak należy, do wybranego modelu należy domówić zestaw sterowników.

Co to za zestawy i co je odróżnia? Jakie posiadają funkcje? Zapraszamy do zapoznania się z opisem sterowników do grzejników elektrycznych Vasco.

 

Kontroler Slidex

 

Najtańsza opcja, która powinna wystarczyć do komfortowego korzystania z grzejnika. Posiada on przycisk na zasadzie włącz/wyłącz - wystaryczy podejść do urządzenia i ustawić działania kaloryfera, jeśli jest nam zimno. 

 

Slidex spełnia również wszelkie normy bezpieczeństwa, a co więcej posiada zabezpieczenie przed zamarzaniem. Posiada kabel o długości 1,2 m (bez wtyczki). Występuje w dwóch kolorach - białym oraz szarym.

 

Slidex - kontroler
Slidex - kontroler

 

Kontroler Slidex z termostatem typu S

 

Poza wyżej wymienionym kontrolerem Slidex, w zestawie znajduje się specjalny naścienny termostat. W przypadku tego kompletu, kontroler nie posiada aktywnej funkcji zmiany temperatury i wszelkie zmiany należy wprowadzać na za pomocą termostatu S. Urządzenia komunikują się ze sobą za pomocą fal radiowych. Funkcja godzinnego grzania jest dostępna i można ją włączać na kontrolerze Slidex. Kolor termostatu jest zawsze biały.

 

Sterownik typu S
Sterownik typu S

 

Kontroler Slidex z termostatem typu L

 

Najbardziej rozbudowany sterownik, który posiada wiele przydatnych funkcji oraz cech. Na każdy dzień tygodnia można ustawić inny program grzania (z dostępnych 9) a dodatkowo istnieje sposobność zaprogramowania własnych schematów. Kontroler Slidex oraz termostat typu L łącząsię ze sobą za pomocą fal radiowych.

 

Termostat typu L posiada również wszystkie funkcje wyżej wymienionych urządzeń. Dostępny w kolorze białym.

 

Sterownik typu L
Sterownik typu L

Wyślij wiadomość

captcha

© Grzejniki VASCO 2014 - 2019