Zana MULTI

Wyników 1 - 80 z 244   ilość produktów na stronie: Strona 1 z 4
Strona 1 z 4

Grzejnik Zana Multi to zupełnie nowe rozwiązanie w segmencie dekoracyjnych grzejników pokojowych. Poprzez zastosowanie specjalnie ukształtowanych profili uzyskany został ciekawy efekt przestrzenny, dzięki czemu grzejnik wychodzi w przestrzeń stając się jego znaczącą częścią.

Grzejnik Zana MULTI dostępny jest w dwóch podstawowych odmianach: MULTI 1 i MULTI 2. W obu wersjach podstawowym elementem konstrukcyjnym są profile o kształcie odwróconej litery L, tworzące  frontową i górną powierzchnię grzejnika. Wersja MULTI 2 wyposażona została w dodatkową warstwę profili grzewczych w tylnej części grzejnika co zapewnia mu większą moc. W wersji MULTI 1, w tylnej części zostały zastosowane tylko dwa dodatkowe profile umieszczone na końcach grzejnika i pełniące funkcję bocznej osłony grzejnika.

Parametry grzejnika Zana MULTI:

  • maksymalna temperatura pracy: 110ºC
  • ciśnienie robocze: 4 bar
  • profile: stalowe, przekrój prostokątny 45 x 20 mm
  • kolektory: stalowe, okrągłe o średnicy 35 mm
  • montaż: naścienny – komplet zawiesi w kolorze grzejnika w zestawie

Grzejniki Zana produkowane są na zamówienie i mogą być wykonane z podłączeniem dolanym standardowym (po szerokości grzejnika), bocznym (lewym lub prawym) lub krzyżówym.

Grzejnik dostępny jest w pełnej palecie kolorów specjalnych Vasco, jako kolor podstawowy produkowany jest w kolorze białym RAL9016 (nie jest dostępny w kolorze S600).

Polecamy również specjalnie dobrany przez firmę Vasco zestaw zaworów przyłączeniowych umożliwiający prawidłowe i estetyczne przyłączenie grzejnika do instalacji grzewczej, dostępne w kolorze białym lub chrom.

Wyślij wiadomość

captcha

© Grzejniki VASCO 2014 - 2019