Comfort Collection

Comfort Collection to najnowsza seria grzejników, w skład której wchodzą modele łazienkowe (Bathline) oraz dekoracyjne (Vertiline). Kaloryfery z tej kolekcji mają wiele cech wspólnych - na przykład kolorystyka bazuje na wyborze, pomiędzy dwoma kolorami - białym oraz antracytowym (poza BB-EL).

 

Bathline bazuje na drabinkach łazienkowych, wśród których są modele zarówno nowoczesne jak i klasyczne. Dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć grzejnik odpowiedni dla wystroju swojego pomieszczenia. Przy wszystkich kaloryferach Bathline można stosować grzałkę elektryczną, co daje nam dodatkowe źródło zasilania.

 

Vertiline to grzejniki dekoracyjne, które poprzez swój design mogą być stosowane w wielu różnych pomieszczeniach. Modele VG oraz VD w zestawie mają specjalną poręcz, która może być montowana z prawej lub lewej strony. Zwiększa to funkcjonalność urządzenia, pozwalając mu na bycie dekoracyjnym grzejnikiem łazienkowym.

 

Wszystkie modele objęte są dziesięcioletnią gwarancją, czyli przez wiele lat możemy być spokojni o nasz kaloryfer. Comfort Collection to nowość w portfolio marki Vasco, które nie odstaje jakością od poprzednich dokonań firmy.

Wyślij wiadomość

captcha

© Grzejniki VASCO 2014 - 2019