ONI - nowy model grzejnika dekoracyjnego w ofercie Vasco

Nowoczesny, elegancki, płaski to tylko kilka określeń jakie doskonale pasują do nowego modelu grzejnika dekoracyjnego Vasco. Model ONI, bo o nim oczywiście mowa dostępny jest w dwóch wariantach: O-P i O-NP.

Wariant Oni O-NP to wyjątkowo płaski i cienki grzejnik, którego czołowa płyta stanowi jednolity, aluminiowy ekran, jego grubości to zaledwie 8 mm,  cały grzejnik razem z zawiesiami zajmuje tylko 69 mm.

Grzejnik Vasco Oni O-NP
Grzejnik Vasco Oni O-NP

Model Oni O-P różni się tym, że w jego powierzchni znajduje się jeden lub dwa otwory - zależne jest to od wybranej wysokości grzejnika. Otwory te, poza ich dekoracyjną funkcją, doskonale sprawdzają się jako wieszaki na ręczniki, i co bardzo ważne są one wykonane z najwyższą starannością - ich krawędzie podobnie jak jest to z zewnętrznymi krawędziami grzejnika są idealnie zaokrąglone.

Grzejnik Vasco Oni O-P
Grzejnik Vasco Oni O-P

Powierzchnia grzejników wykonana jest z aluminium - wzmocniona aluminiowa płyta o grubości 8 mm, a sam element grzejny wykonany został z miedzianego przewodu, który został poprowadzony w specjalnie wyfrezowanym otworze.

Grzejnik Oni to zdecydowanie najcieńszy model grzejnika jaki dostępny jest w ofercie Vasco.

Grzejnik Vasco Oni O-NP z dodatkowym wieszakiem
Grzejnik Vasco Oni O-NP z dodatkowym wieszakiem
Grzejnik Vasco Oni O-P z otworami do wieszania ręczników
Grzejnik Vasco Oni O-P z otworami do wieszania ręczników

 

Wyślij wiadomość

captcha

© Grzejniki VASCO 2014 - 2019