Flatline Typ 33 400 x 800 kolor biały

Głębokość
197
Materiał
stal
Wysokość
400
Szerokość
800
Moc 75º/65º/20º
1329
Rozstaw przyłączy
50
Dostępne podłączenia:
dolne środkowe 50mm
dolne prawe 50mm
boczne lewe
boczne prawe
krzyżowe lewe
krzyżowe prawe
Kolor
Biały
Podłączenie grzejnika
Cena podstawowa: 1690,02 zł
Cena sprzedaży z rabatem
Cena: 1554,82 zł

Flatline to elegancki grzejnik pokojowy marki Vasco. Cechą wyróżniającą ten model na tel innych grzejników pokojowych jest zastosowanie płaskiej czołowej płyty grzewczej zamiast często spotykanych żebrowanych powierzchni. Rozwiązanie takie sprawia że Fatline staje się grzejnikiem dekoracyjnym a nie klasycznym pokojowym grzejnikiem płytowym.

Grzejnik Flatline standardowo produkowany jest w kolorze białym S600 (kolor RAL 9016 o drobnej strukturze), ale dostępny jest również w kolorach z palety kolorów metalicznych Vasco. Możliwość wykonania grzejnika płytowego w kolorze specjalnym sprawia że może on zyskać zastosowane w wielu wnętrzach o nowoczesnym charakterze w których stanie się atrakcyjnym elementem wystroju wnętrza.

Grzejnik produkowany jest ze standardowym zestawem przyłączy umożliwiającym podłączenie go do grzejnika w jeden z wybranych przez klienta sposobów. Do dyspozycji mamy przyłącze: boczne (lewe lub prawe), krzyżowe i dolne o rozstawie 50 mm w osiach (środkowe lub prawe).
Dla przyłącza MM (50 mm) wbudowana wkładka zaworowa znajduje się po prawej stronie grzejnika a zasilanie powinno znajdować się po lewej stronie. Wkładka zaworowa jest zamontowana w grzejniku w wersji podstawowej, w przypadku podłączenia bocznego lub krzyżowego wkładkę należy zdemontować.

Grzejnik Flatline TYP 33 zbudowany jest z trzech płyt grzewczych i trzech warstwy radiatorów. Grubość grzejnika (jego głębokość) wynosi 163 mm a łącznie z zawiesiami 197 mm. Jest to najmocniejszy z grzejników Vasco Flatline – doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach o dużym zapotrzebowaniu na ciepło.

Konsole mocujące są na standardowym wyposażeniu grzejnika a ich ilość jest zależna od szerokości grzejnika. W zestawie z grzejnikiem znajduje się również dekoracyjny chromowany odpowietrznik, korki zaślepiające i wkładka zaworowa M30x1,5.
Wszystkie grzejniki Vasco Flatline wyposażone są w elegancką kratkę w górnej części która zapewnia właściwą cyrkulację ciepłego powietrza a jednocześnie pełni funkcję dekoracyjną.

Wyślij wiadomość

captcha

© Grzejniki VASCO 2014 - 2019