ONI O-NP 2000 x 500 kolor biały

Głębokość
69
Wysokość
2000
Szerokość
500
Moc 75º/65º/20º
815
Rozstaw przyłączy
50
Kolor
Biały
Dostępne podłączenia:
dolne środkowe 50mm
Materiał
stal
stal
Podłączenie grzejnika
Cena podstawowa: 5067,60 zł
Cena sprzedaży z rabatem
Cena: 4054,08 zł

Grzejniki Oni to produkty uznanej na całym świecie marki Vasco. Belgijski koncern stworzył minimalistyczne kaloryfery, które sprawiają niesamowite pierwsze wrażenie. A potem jest coraz lepiej.

 

Płyta grzewcza kaloryfera posiada zaledwie 8 mm grubości, przy całkowitej głębokości wynoszącej 69 mm. W aluminiowej powłoce znajdziemy miedziany przewód grzewczy osadzony w specjalnym rowku. Tworzy to mocną kombinacje, dzięki której użytkownik nie zużyje dużo wody, a z drugiej strony płyta grzewcza mocno ociepli pomieszczenie. Grzejnik Oni występuje w kolorze S600, czyli białym z lekkim, drobnokrystalicznym wzorkiem jako standard, ale klient ma prawo wybrać z niemalże wszystkich barw Vasco.

 

Kaloryfer Oni występuje w dwóch wariantach - O-P oraz O-NP. Pierwszy model charakteryzuje się wyciętymi otworami, które służą jako miejsce na ręczniki. Drugi z nich posiada całkowicie płaski front, ale do tej wersji polecany jest specjalny wieszak, na którym oprócz ręcznika można postawić np. kieliszki do wina. Grzejnik podłączymy do instalacji za pomocą wejścia dolnego centralnego. Oni nie obsługuje grzałek elektrycznych.

 

Grzejnik Oni to typowy przykład obecnej mody w dziedzinie projektowania - minimalizm w każdym calu połączony z funkcjonalnością.

Wyślij wiadomość

© Grzejniki VASCO 2014 - 2019